КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ:

Трећи разред

Четврти разред

Пети разред

Шести разред

Седми разред

Осми разред

НА ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ ПОЗИВАЈУ СЕ СВИ УЧЕНИЦИ СТАРИЈИХ РАЗРЕДА (V-VIII) СА 30 И ВИШЕ ПОЕНА И УЧЕНИЦИ IV РАЗРЕДА СА 50 И ВИШЕ ПОЕНА.

Математичка секција

ТАКМИЧЕЊЕ СУДОКУ НАСТАВНИЦИ - УЧЕНИЦИ

29. децембра одржано је "финале финала" такмичења у судоку, наставници против ученика. Екипе су се састојале од 6 чланова.

Екипу ученика су чинили:

Стефан Васић, Растко Илић, Вељко Ђурашевић, Марта Бранковић, Христина Јовичић и Богдан

Екипу наставника су чинили:

Мирослав Мандић, Мирко Мрдак, Иван Вукајловић, Иван Јањић, Драган Париповић и Срђан Глишовић.

За регуларност такмичења побринули су се наставнице Светлана Радуловић и Јелена Ђорђић.

У тој неравноправној  борби убедљиво су победили  ученици.  У финалу су се такмичили најбољи представници обе екипе: Стефан Васић из 8/2 и директор наше школе Мирослав Мандић. Победио је Стефан Васић и ми му од срца честитамо!

Ученици и победници су награђени слатким наградама.

ТАКМИЧЕЊЕ СУДОКУ ЗА УЧЕНИКЕ

У организацији математичке секције, 24. децембра одржано је судоку такмичење за ученике. На такмичењу је учествовало 20 такмичара од 5. до 8. разреда. Задатке су саставили Јелена Ђорђић и Драган Париповић. Успешно су реализовали такмичење Катарина Никитовић, Светлана Радуловић, Драган Париповић и Јелена Ђорђић.

Победник такмичења Стефан Васић, са 5 најбољих ученика ће се такмичити у "финалу финала" ученици против наставника 29. децембра 2014. године.