КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ:

Трећи разред

Четврти разред

Пети разред

Шести разред

Седми разред

Осми разред

НА ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ ПОЗИВАЈУ СЕ СВИ УЧЕНИЦИ СТАРИЈИХ РАЗРЕДА (V-VIII) СА 30 И ВИШЕ ПОЕНА И УЧЕНИЦИ IV РАЗРЕДА СА 50 И ВИШЕ ПОЕНА.

Дан планете Земље у читавом свету се обележава 22. априла. Традиција обележавања овог датума потиче још из 1970. године, 1992. године овај датум је постао међународни дан. Уједињене нације су овај дан прогласиле за дан посвећен борби против угрожавања животне средине.

Ученици Основне школe „Свети Сава“ последњих година овај значајни еколошки датум обележавају организујући разне активности.

Ове школске године ученици млађих разреда који похађају продужени боравак су очистили школско двориште, а потом су проучавали биљке и животиње у школском окружењу. Такође, пошто је пролеће идеално за сађење биљака, наши ученици су посадили лековито биље – нану, матичњак и чуваркућу.На крају, ученици су се и забавили. Од пластичних чепова направили су ЕКО ПОРУКУ.

Ево, како је све то изледало...