КОНАЧНИ РЕЗУЛТАТИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ:

Трећи разред

Четврти разред

Пети разред

Шести разред

Седми разред

Осми разред

НА ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ МАТЕМАТИКЕ ПОЗИВАЈУ СЕ СВИ УЧЕНИЦИ СТАРИЈИХ РАЗРЕДА (V-VIII) СА 30 И ВИШЕ ПОЕНА И УЧЕНИЦИ IV РАЗРЕДА СА 50 И ВИШЕ ПОЕНА.

Сваке године учитељи наше школe организују рекреативну наставу.

Ученици наше школе су током маја ове године боравили на планини Тари. Наша школа већ неколико година носи статус ЕКО ШКОЛЕ, а од ове школске године je учесник пројекта који носи назив "Велика потрага за биљкама". У оквиру овог међународног пројекта, наши ученици су заједно са својим учитељицама искористили прилику да проуче флору и фауну и у Националном парку "Тара". На крају спроведених активности, фотографије и краћи извештај су проследили "Амбасадорима одрживог развоја" који су материјал објавили на сајту THE GREAT PLANT HUNT SERBIA.

ЗАХВАЉУЈУЋИ ОВОЈ ОБЈАВИ, РАД НАШИХ УЧИТЕЉА ПУБЛИКОВАН ЈЕ ШИРЕ, ВАН ЛОКАЛНЕ ЗАЈЕДНИЦЕ, А НАШИ УЧЕНИЦИ СУ УЖИВАЛИ ИСТРАЖУЈУЋИ И УЧЕСТВУЈУЋИ У АКТИВНОСТИМА КОЈЕ СУ ДИРЕКТНО ПОВЕЗАНЕ СА НАСТАВНИМ ПРОГРАМОМ ПРИРОДНИХ НАУКА.

Више о свему на следећем линку: